Zima

Wypożyczalnia sprzętu, szkolenia i wyjazdy

Lato

Wypożyczalnia sprzętu, szkolenia i wyjazdy

Projekt Freetours powstał dzięki pasji, miłości do gór i chęci do dzielenia się z innymi niesamowitymi przeżyciami w pięknych okolicznościach przyrody.

Prowadząc szkolenia, czy organizując wycieczki, najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo oraz perfekcyjna organizacja.

Staramy się naszym klientom pokazać nie tylko piękne góry, ale także przekazać naszą najlepszą wiedzę oraz doświadczenie, aby sport był dla Was bezpieczny i przyjemny.

Zapraszamy do Ustronia, pod Czantorię w zimie na narty, a w lecie na rowery!

OFERTA ZIMOWA

Prowadzimy wypożyczalnię skitour, freeride, splitboard, w tym sprzętu lawinowego.

Organizujemy profesjonalne szkolenia skitourowe dla początkującychw Ustroniu oraz wycieczki skiturowe z przewodnikiem w Beskidach oraz Tartach. Tych, co już połknęli bakcyla skitourowego, zapraszamy na wyjazdy do Gruzji, na nasze coroczne obozy freetourowe.

Dla zaawansowanych narciarzy skitourowych oraz zorganizowanych grup (min. 4 osób) organizujemy wyjazdy w Alpy (np. Haute Route, Trawers Monte Rosa, Alpy Berneńskie, Masyw Mont Blanc). Organizujemy imprezy firmowe i szkolenia grupowe na specjalnie zapytanie. Zapraszamy do współpracy.

OFERTA LETNIA

Prowadzimy wypożyczalnię rowerową. Ofercie mamy górskie rowery elektryczne HT (z amortyzowanym przodem) oraz Full Suspension (w pełni amortyzowane), przyczepki dla dzieci oraz rowery dziecięce.

Zapraszamy na wycieczki na rowerach elektrycznych z przewodnikiem-instruktorem po okolicach Ustronia oraz Wisły. Organizujemy imprezy firmowe i szkolenia grupowe na specjalnie zapytanie. Zapraszamy do współpracy.

mobile-phone

Telefon

Zadzwoń do nas (pracujemy 7 dni w tygodniu, 9:00-19:00), a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

email

Email

Masz pytania? Napisz do nas, a wszystko Ci wyjaśnimy!

placeholder

Biuro

ul. Baranowa 1, 43-450 Ustroń