WYNAJMIJ ROWER ELEKTRYCZNY i SKORZYSTAJ Z OFERTY WYCIECZKOWEJ

Beskid Śląski oferuje świetny teren do uprawiania kolarstwa górskiego na każdym poziomie i według różnych upodobań.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kolarzem górskim, czy też wytrawnym kolarzem enduro, bogata sieć dróg szutrowych, leśnych dróg pożarowych i szlaków pieszych dają nieskończony wybór… a teraz dołóżmy do tego możliwości, jakie dają rowery elektryczne!

Kluczem do udanej wycieczki rowerowej jest znajomość terenu oraz wybór odpowiedniej trasy do swoich umiejętności oraz technicznych możliwości roweru.

Nasi przewodnicy – instruktorzy doskonale znają okolice i w trakcie wycieczek układają trasy przejazdu tak, by nie tylko pokazać najpiękniejsze zakątki naszych gór, ale przede wszystkim, żeby to było przyjemne i bezpieczne doświadczenie dla uczestników.

mobile-phone
+ 48 604 902 956
Pn-Nd 9:00-19:00
email
office@freetoursgudauri.com
placeholder
ul. Baranowa 1, 
43-450 Ustroń

Dla kogo nasz program?

 • Dla każdego, kto chce spędzić dzień w górach i dobrze się bawić!
 • Dla osób, które przyjechały w nasze okolice na odpoczynek i chcą je zwiedzieć w najciekawszy sposób - na rowerze!
 • Dla tych, co mają swoje elektryki, ale szukają dobrego przewodnika rowerowego, który pokaże najlepsze trasy i dostosuje je do umiejętności grupy.
 • Dla osób, które już jeżdżą po górach i chcą spróbować jakie możliwości daje rower elektryczny pod okiem instruktora.

Wycieczki organizowane są w każdą sobotę i niedzielę w sezonie letnim o g. 10:00 (obowiązuje rezerwacja), na specjalne zapytanie w tygodniu dla min. 4 osób lub uzgodnioną stawkę w przypadku mniejszej ilości osób.

Wycieczki zazwyczaj trwają 4-5h i w tym czasie grupa pokonuje średnio 30-40km oraz 900-1200m przewyższenia, w zależności od umiejętności oraz warunków.

W trakcie wycieczki przewodnik – instruktor udziela niezbędnych wskazówek dotyczących techniki jazdy, a także bezpieczeństwa.

Każdy, kto jeździ na rowerze poradzi sobie z programem. Wycieczki prowadzą doświadczeni kolarze górscy, najczęściej byli zawodnicy MTB, którzy nie tylko zaplanują odpowiednią trasę do umiejętności grupy, ale także rozwiną Wasze umiejętności. Trasa jest ustalana na bieżąco przez instruktora w zależności od poziomu grupy oraz warunków panujących na szlakach. Gwarantujemy dobrą zabawę zarówno tym, co już posiadają doświadczenia, jak i tym, co dopiero zaczynają przygodę z kolarstwem górskim. Wycieczki prowadzone są leśnymi drogami pożarowymi, szutrówkami i  bocznymi drogami asfaltowymi, z pominięciem trudnych, technicznych elementów zjazdowych. W trakcie wycieczki jest czas na odpoczynek oraz przekąskę.

Co zabrać ze sobą na wycieczkę:

 • Kask – można też wypożyczyć u nas.
 • Nieduży plecak, do którego się zmieści bluza / kurtka, przekąska i coś do picia, ew. zapasowa dętka.
 • Okulary słoneczne, najlepiej nie za ciemne
 • Rękawiczki – najlepiej rowerowe
 • Obuwie sportowe, najlepiej z twardszą podeszwą
 • Picie
 • Przekąska

W trakcie wycieczek nasi instruktorzy są w stanie przeprowadzić drobne naprawy sprzętowe np. wymiana dętki, naprawa zerwanego łańcucha.

Miejsce i godzina zbiórki: 9:30 w naszej Wypożyczalni w Ustroniu, ul. Baranowa 1 (mapa).

Zobacz wideo z naszych wycieczek

Zobacz wideo z naszych wycieczek

OPINIE UCZESTNIKÓW

Formularz kontaktowy


  Jak dojechać