Szukasz niezapomnianego pomysłu na wyjazd integracyjny? Oto nasza propozycja na wyprawę rowerową dla twojego zespołu!

Wycieczka na rowerach elektrycznych

Nasze wyprawy to niesamowite przeżycie. Jazda na E-bike, inaczej rowerze elektrycznym, łączy w sobie tradycyjne cechy roweru z dodatkowym wspomaganiem. Dzięki temu uczestnicy, niezależnie od kondycji, czy wieku mogą wziąć udział w wycieczce, cieszyć się swoim towarzystwem i podziwiać górskie widoki. Wspólne doświadczenia podczas integracyjnych wyjazdów rowerowych po Beskidzie Śląskim, mogą być świetnym sposobem na zbudowanie relacji w zespole.

Beskid Śląski czeka!

Okolice Ustronia i Wisły oferują wiele ciekawych miejsc, które można odkrywać na e-bike. Nasze wyjazdy rowerowe prowadzą przez malownicze trasy, oferując jednocześnie kompleksową organizację rajdu. W ramach naszej oferty dla firm dostosowujemy trasę do umiejętności uczestników wyprawy.

Oto nasze propozycje rowerowych wycieczek integracyjnych:

  • Przejazd Pętlą Cieńkowską i powrót przez Przysłop pod Baranią Górą do Wisły

  • Z Ustronia na Czantorię Wielką od czeskiej strony i powrót przez górę Szosów do Polski

  • Z Ustronia do Brennej przez szczyt Trzech Kopców Wiślańskich i powrót pod Lipowskim Groniem połączone ze zwiedzaniem miasta Ustroń

  • Wycieczka na Zaporę Wisła Czarne, przejazd koło Zameczku Prezydenckiego w Wiśle wraz ze zwiedzaniem muzeum Jerzego Kukuczki w Istebnej 

  • Wycieczka na Przełęcz Salmopolską, Wisłę Malinkę oraz Wisłę Czarne

Panorama Beskid Śląski Ścieżka rowerowa

Kompleksowa organizacja rajdu

Planowanie wyjazdów z nami jest proste! Posiadamy własny sprzęt łącznie z kaskami oraz oferujemy transport rowerów elektrycznych do wybranej lokalizacji. Kompleksowa organizacja obejmuje także przewodnika-instruktora, oraz podstawowy serwis rowerowy. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, współpracujemy z takimi miejscami jak Vislow Resort, Poniwiec Wellness & Spa oraz wieloma innymi obiektami noclegowymi, przy wyborze których możemy doradzić w zależności od potrzeb i wymagań grupy.

Na wypadek gdyby pogoda nie dopisała, organizujemy aktywności zastępcze dla Twojego zespołu. Nasz główny cel? Zorganizować udaną imprezę integracyjną pełną niezapomnianych chwil!

Współpraca z nami to sprawna organizacja udanych wyjazdów, dostosowanych do Twojego zespołu. Nie tylko zaplanujemy i zorganizujemy wycieczki na rowerach elektrycznych, ale zapewnimy również kompleksowe wsparcie w trakcie. Nasza oferta dla firm jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Więcej informacji na temat imprez grupowych znajdziesz tutaj. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

tel. 604 902 956

e-mail: office@freetoursgudauri.com

Wycieczka integracyjna na rowerach elektrycznych Zdjęcie grupy
Zdjęcie grupy rowerzystów na szlaku integracja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *