Od Równicy do Czantorii: Odkryj Beskid Śląski na e-bike'u

Planujesz wyjątkową podróż, której celem jest integracja i zabawa w jednym? Organizujemy wyprawy rowerowe, które łączą pasje sportowe z niesamowitymi widokami. Dla sportowych zapaleńców i rekreacyjnych miłośników dwóch kółek, nasze wyprawy na rowerach elektrycznych są gwarancją niezapomnianych chwil!

Beskid Śląski, z jego pięknymi trasami rowerowymi, jest prawdziwym rajem dla każdego, kto marzy o połączeniu przygody z aktywnością fizyczną. Wśród najpopularniejszych szlaków rowerowych w regionie, wyróżniamy takie miejsca jak Równica, Cieńków, Trzy Kopce Wiślańskie, Stożek i Czantoria Wielka. Z nami te szczyty stają się dostępne dla każdego, dzięki rowerom wspomaganym czyli e-bike'om!

Organizujemy wycieczki rowerowe dla każdego

Zastanawiasz się jak połączyć miłość do górskiej przyrody z przyjemną aktywnością inną niż wędrówki? Organizujemy wycieczki rowerowe, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb uczestników. Nasza oferta to nie tylko przejażdżki po malowniczych trasach rowerowych, ale też specjalne rowerowe wyjazdy integracyjne, doskonałe na wieczory kawalerskie, urodziny czy integracje firmowe.

Każda z naszych wycieczek gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Wśród nas znajdują się profesjonalni przewodnicy, którzy dbają o to, by każda trasa była nie tylko piękna, ale i dostosowana do umiejętności uczestników. Dzięki temu rekreacyjne wycieczki stają się prawdziwą przygodą!

Grupa ludzi w kaskach gotowa do wyprawy z rowerami elektrycznymi

Komfort i bezpieczeństwo podczas Twojej wyprawy

Aby uczynić Twoją podróż jeszcze bardziej wyjątkową, współpracujemy z wieloma lokalnymi ośrodkami, między innymi takimi jak Vislow Resort i Poniwiec Wellness & Spa. Wybierając nasze zorganizowane wyprawy, zapewniasz sobie nie tylko sportowe emocje, ale też komfortowy wypoczynek.

Każda nasza oferta, to przemyślane połączenie sportu i rekreacji. Dysponujemy własnym sprawdzonym sprzętem, ponad 200 własnych rowerów elektrycznych, kaski, przyczepki i foteliki dla dzieci. Wybierając nas, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i niezwykłe widoki. Zorganizowane wyprawy rowerowe z nami to gwarancja niezapomnianych chwil!

Uczestnicy wyprawy jadą na rowerach po szlaku
Grupa w trakcie wyjazdu integracyjnego na tle gór Beskidu

Skonaktuj się z nami i odkryj rowerowe piękno Beskidów

Skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy dla Ciebie wyprawę! Pokażemy Ci najpiękniejsze zakątki regionu, poprowadzimy po najpopularniejszych szlakach rowerowych i zapewnimy Ci mnóstwo wrażeń. Nasza misja? Abyś wracał do nas każdego roku!

tel. 604 902 956

e-mail: office@freetoursgudauri.com

Odkryj z nami Beskid Śląski na rowerze. Podróże rowerowe pełne przygód i niezapomnianych chwil czekają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *