Resort Vislow w Wiśle Czarne  (do 250 osób)

Nowoczesny acz kameralny obiekt położony na uboczu w Wiśle Czarne oferuje miejsca noclegowe do 250 osób, 3 sale konferencyjne mieszczące do 143 osoby, w tym jedną do 80 osób. Resort specjalizuje się w organizacji spotkań firmowych, posiada wszelkie udogodnienia, w tym przestrzeń i możliwości, do zorganizowania atrakcji dodatkowych różnej maści, posiłków konferencyjnych, w restauracji lub w formie bufetu grillowego, a także imprez z DJ. Obiekt można zarezerwować również na wyłączność. 

Wyprawy rowerowe z Vislow Resort

Vislow Resort jest to miejsce przyjazne rowerom i rowerzystom. Hotel znajduje się w otoczeniu urokliwych szczytów Beskidu Śląskiego, na które bez problemu można wjechać na rowerze elektrycznym. Góra Cieńków, Przysłop pod Baranią Górą, zapora w Wiśle Czarne, Skocznia Adama Małysza, czy zameczek prezydencki, to miejsca warte zwiedzenia i wszystkie je można zobaczyć w trakcie wycieczki rowerowej. Z Vislow można wybrać się również do Istebnej przez przełęcz Kubalonkę oraz ścieżką rowerową aż do Ustronia na g. Czantorię lub Równicę. Spotkanie firmowe z aktywnością fizyczną, to świetne połączenie integracji z wypoczynkiem i zwiedzaniem okolicy. Uczestnicy wycieczek ebike zawsze wracają zadowoleni i z apetytem na więcej!

Uczestnicy wyprawy nad zalewem

organizUJEmy wycieczki e-bike nawet dla 200 osób

Wycieczki prowadzone są przez doświadczonych instruktorów - przewodników, którzy doskonale znają teren i na bieżąco dostosowują trasę do poziomu grupy. Staramy się, aby każdy uczestnik wrócił zadowolony oraz żeby wycieczka była przyjemnym wspomnieniem.

W trakcie wycieczki możemy zapewnić dodatkowe atrakcje np. quizy lub zadania nawigacyjne. Współpracujemy z lokalnymi punktami gastronomicznymi i pomagamy w organizacji posiłków na trasie.

>> Więcej na temat rowerowych imprez grupowych <<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *