Poniwiec Wellness & Spa w Ustroniu

Hotel Poniwiec to obiekt, który jest w stanie zorganizować kameralne spotkanie firmowe lub konferencję. Zarówno pokoje, jak i sala konferencyjna pomieszczą do 40 osób w komfortowych warunkach. Hotel posiada restaurację, strefę SPA oraz basen zewnętrzny, a jego otoczenie pozwala na połączenie spotkania służbowego z wypoczynkiem w zaciszu gór. Obiekt znajduje się pod szczytem góry Mała Czantoria i jest połączony z dolną stacją wyciągu krzesełkowego, którym można się dostać na grań pomiędzy Czantorią Małą oraz Czantorią Dużą. To świetne miejsce wypadowe na wycieczki zarówno piesze, jak i rowerowe.

Wyprawy rowerowe

Rowerowo Poniwiec ma wiele do zaoferowania zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom. W trakcie spotkania można zorganizować wycieczkę na rowerach elektrycznych i zwiedzić okoliczne szczyty, np. Czantorię, Równicę, Trzy Kopce Wiślańskie.

Wyprawa rowerowa z Poniwca

Dodatkowe aktywności

Wypad na rowerach elektrycznych to świetna zabawa, w którą można wpleść gry terenowe lub inną aktywność integracyjną. Wystarczy umieć jeździć na zwykłym rowerze, aby poradzić sobie z wycieczką górską na ebike. Nasi doświadczeni instruktorzy na bieżąco modyfikują trasy przejazdu w zależności od poziomu uczestników. Staramy się, aby każdy uczestnik wyprawy wrócił zadowolony, z uśmiechem na twarzy.

Więcej na temat rowerowych imprez grupowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *